SKUPNE NOVIČKE ODDELKOV PŠ MLINŠE
Kategorija: Novičke

SKUPNE NOVIČKE ODDELKOV PŠ MLINŠE

Na podružnici nam je lepo, ker skupaj radi kaj zapojemo. Starše k nam smo povabili, se z njimi poveselili in vrtec okrasili. Dedka Mraza smo priklicali, skupaj z njim in palčki zaplesali. V čarobno Zagorje smo se z avtobusom odpeljali in si glasbeno predstavo Pika Nogavička z navdušenjem ogledali.

DECEMBER V ENOTI CICIBAN
Kategorija: Novičke

DECEMBER V ENOTI CICIBAN

Cicibančki smo v veselem decembru doživeli veliko lepih in zabavnih trenutkov. Starejši smo se z avtobusom odpravili v KCDD, kjer smo si ogledali predstavo Glasbene šole Zagorje. Najmlajše pa je gledališču GU GU obiskalo kar v vrtcu. Dedek Mraz nas je s svojim spremstvom razveselil in obdaril. Ob smrečici pa smo zaplesali in zapeli.

DRUŽENJE – oddelek Nike Per, Urše Černelč, Matica Perka
Kategorija: Enota Smrkci

DRUŽENJE – oddelek Nike Per, Urše Černelč, Matica Perka

Konec oktobra so nas gasilci obiskali, skupaj s plesno šolo Kattan smo zaplesali.
Ker radi jemo med, smo ob Tradicionalnem slovenskem zajtrku čebelarja medse povabili, ob prvem snegu pa se s sanmi po hribu zapodili.
Da smo lepo zaključili staro leto, smo se skupaj s starši, bratci in sestricami v vrtcu zbrali, se v lov za palčkovim zakladom podali, nato pa druženje ob ustvarjanju in razgibavanju nadaljevali.