ENOTA SMRKCI IN NJENE PALČKOVE DEŽELE!
Kategorija: Enota Smrkci

ENOTA SMRKCI IN NJENE PALČKOVE DEŽELE!

Polni doživetij iz družinskih sprehodov, so se otroci z nasmehom na obrazu vrnili v vrtec. Z naravnim materialom, ki so ga prinašali, so se naše igralnice kaj kmalu spremenile v prave male gozdičke.
Otroci vseh oddelkov so se lotili skrbnega načrtovanja izdelave palčkove dežele, njihova domišljija in ustvarjalnost pa sta zopet dokazala, da ne poznata meja.
“Biti z naravo, jo gledati in se z njo pogovarjati je resnična sreča.”
Lev Nikolajevič Tolstoj
Spet skupaj, oddelek Ajde Benko in Polone Mikuž
Kategorija: Enota Smrkci

Spet skupaj, oddelek Ajde Benko in Polone Mikuž

Te dni je v našem oddelku spet veselo. Otroci so se vrnili v vrtec! Po dolgem času odsotnosti je priteklo nekaj solzic, vendar jih kaj hitro zamenja otroški smeh. Otroci se imajo med seboj zelo radi in opaziti je, kako so pogrešali medsebojno igro. No, malo pa so pogrešali tudi naju :)
Te dni obujamo spomine kaj vse smo skupaj počeli in  predno smo ostali doma, seveda pa že pridno ustvarjamo in gradimo tudi nove.
Nekaj od teh jih želimo deliti tudi z vami.