Smrkci

ZAKLJUČNO SREČANJE ENOTE SMRKCI

27. junij 2022 129
Poletje že pridno trka na naša vrata, ter konec še enega vrtčevskega leta. Predno pa se vsi skupaj podamo v brezskrbne dni, si skupaj oglejmo nekaj utrinkov zaključnega srečanja na enoti. Nasmejani obrazi vseh udeležencev nas spomnijo na to, kako smo pogrešali takšno obliko srečanj. 
Skupaj smo se sprehodili okrog ribnika, kjer so nas čakale različne naloge. Ob vrnitvi na enoto pa nas je čakal pester izbor dejavnosti. Poskrbeli smo za svoje zdravje in se razgibali na gibalnem poligonu ter se preizkusili kot glasbeni virtuozi. Uredili smo svoje pričeske, si poslikali obraz ter se odpravili na gledališko predstavo, kjer sta nas nasmejali nagajiva ovčka in lačen volk. Veliko otrok je našlo svoj bodoči poklic, ko so se urili v vlogi gasilcev in reševalcev. Seveda pa nismo pozabili niti na tiste, ki imajo radi živali in tako v našo družbo povabili konje ter reševalne pse. 
Za konec smo napolnili tudi svoje trebuščke in se odžejali ob čarobnem čaju. 
Hvala vsem, ki ste prispevali k tako prijetnemu druženju, prav takšne pa naj bodo tudi prihajajoče počitnice.