Smrkci

NA SVIDENJE SEPTEMBER, POZDRAVLJEN MESEC OKTOBER, Oddelek vzgojiteljic Sanje, Mateje in Nike

26. oktober 2021 299
Z otroki smo pogumno zakorakali v novo vrtčevsko leto. V našo skupino smo toplo sprejeli 5 novih prijateljev. Veliko smo se igrali, risali, peli, plesali, telovadili, igrali na inštrumente, hodili na sprehode … Opravili smo tudi prvi jesenski izlet za Mali sonček.
Že smo dodobra zakorakali v mesec oktober. Ker je to mesec požarne varnosti, se z otroki pogovarjamo o tem, kdo vse nam lahko pomaga. Ko bi lahko videli in slišali, kako znajo otroci razmigati možgančke.
Na obisk smo se odpravili k reševalki Barbari, ki nam je podrobno predstavila svoje delo, opremo in reševalno vozilo. Otroci so se sprehodili skozi vozilo, poslušali glasen zvok sirene, ter še veliko  zanimivih, novih stvari.