Obvestila

CŠOD Prvine - Vrtec v naravi (2. skupina)

18. maj 2023 861

1. DAN VRTCA V NARAVI

Že prvi dan smo pregnali slabo vreme in uživali v vseh dogodivščinah, ki so nam jih pripravili naši animatorji. Moramo priznati, da smo bili zvečer že pošteno utrujeni in smo brez težav vsi zaspali. Poglejte si naše fotografije in ob ogledu uživajte tako, kot smo prvi dan uživali mi. 2. DAN VRTCA V NARAVI

Ob jutranjem petju smo se zbudili
in si lep dan zagotovili.
Joga nas je razvedrila
in do zajtrka vodila.
V skupine smo se razdelili
in se veliko o drevesih naučili, 
zaklad smo dobro skrili,
se med drevesi sprehodili 
ter Čemšeniško planino osvojili.
Zvečer smo v kurišču ogenj naredili
in se s petjem in plesom od dneva poslovili.3. DAN VRTCA V NARAVI

Tudi zaključni dan vrtca v naravi je bil poln pestrih dejavnosti. Najprej smo se ob glasbi razgibali, po obilnem zajtrku pa smo se odpravili v naravo. Spoznavali smo gozdne živali, ponazarjali njihovo gibanje, utrjevali že znane pesmi in ustvarjali z naravnim materialom. S skupinskim delom so se med nami spletle še močnejše prijateljske vezi. Spoznali smo novo gibalno igro, ki smo jo takoj usvojili. Najbolj pa smo uživali v gozdnem gledališču, kjer smo si ogledali predstavo strokovnih delavk vrtca, z naslovom Pod medvedovim dežnikom (Svetlana Makarovič). Čas pred kosilom smo pridno izkoristili za pospravljanje in urejanje svojih kovčkov. Polni novih doživetji prihajamo domov!