×

Opozorilo

JFolder: :datoteke: Pot ni mapa. Pot: [ROOT]/images/stories/Aktualno/VRTČEVSKO LETP2021_22/prvine/3TERMIN/PETEK
JFolder: :datoteke: Pot ni mapa. Pot: [ROOT]/images/stories/Aktualno/VRTČEVSKO LETP2021_22/prvine/3TERMIN/SOBOTA
JFolder: :datoteke: Pot ni mapa. Pot: [ROOT]/images/stories/Aktualno/VRTČEVSKO LETP2021_22/prvine/3TERMIN/NEDELJA
×

Obvestilo

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/Aktualno/VRTČEVSKO LETP2021_22/prvine/3TERMIN/PETEK
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/Aktualno/VRTČEVSKO LETP2021_22/prvine/3TERMIN/SOBOTA
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/Aktualno/VRTČEVSKO LETP2021_22/prvine/3TERMIN/NEDELJA

Obvestila

CŠOD Prvine - Vrtec v naravi (PŠ MLINŠE, PŠ KISOVEC IN KEKEC)

13. maj 2022 1419


Dragi starši,

sporočamo vam, da smo srečno prispeli na Prvine.
Se že igramo in uživamo v naravi.1. DAN VRTCA V NARAVI

Prvi utrinki vrtca v naravi. Imamo se super. Poglejte si kaj vse smo počeli že prvi dan.
{gallery}Aktualno/VRTČEVSKO LETP2021_22/prvine/3TERMIN/PETEK:::0:0{/gallery}


2. DAN VRTCA V NARAVI

Preživeli smo zanimiv in pester dan. Kaj vse smo počeli pa si poglejte na fotografijah.
{gallery}Aktualno/VRTČEVSKO LETP2021_22/prvine/3TERMIN/SOBOTA:::0:0{/gallery}3.DAN VRTCA V NARAVI

Preživeli smo čudovit "vikend".

Smo uživali in se vračamo polni novih doživetij in spominov. 

Stkali smo veliko novih vezi prijateljstva.

{gallery}Aktualno/VRTČEVSKO LETP2021_22/prvine/3TERMIN/NEDELJA:::0:0{/gallery}