JESENSKE DOGODIVŠČINE V SKUPINI SANJE TRUPI IN MATEJE JERMAN

JESENSKE DOGODIVŠČINE V SKUPINI SANJE TRUPI IN MATEJE JERMAN

Septembra smo zakorakali v novo vrtčevsko leto. Imamo se lepo. Spoznali smo nove prijatelje s katerimi se igramo in skupaj uganjamo norčije. Veliko časa smo namenili igri na prostem v naravi in se prepustili domišljiji. Narava nam ponuja obilo priložnosti za raziskovanje. Jesen je res prekrasna.
JESENSKE DOGODIVŠČINE V SKUPINI TADEJE MARS IN LUČKE KOKOLE

JESENSKE DOGODIVŠČINE V SKUPINI TADEJE MARS IN LUČKE KOKOLE

TEDEN OTROKA

TEDEN OTROKA

Teden otroka smo preživeli na pester in zabaven način. Veliko smo se igrali, ustvarjali, preživljali čas v naravi ter si ogledali lutkovne predstave v izvedbi strokovnih delavk. Z otroki smo nabirali kostanj, ga skuhali ter se z njim posladkali.