ZIMSKI RINGA-RAJA V CICIBANU

ZIMSKI RINGA-RAJA V CICIBANU

V tem zimskem času smo se veliko igrali, ustvarjali, razgibavali v telovadnici. Posebej smo se razveselili snega. Pustne šeme so zimo pregnale. Veselimo se pomladi.
PUST V CICIBANU

PUST V CICIBANU

Čeprav še po zimi diši
nam mrazek ni prekrižal poti.
Prišel je pust krivih ust
in odgnal zimo praznih ust.
Praznični december  v Cicibanu

Praznični december v Cicibanu

Čisto čisto tiho stopajo copatki,
gazijo po snegu trije majhni škratki…
Pri nas v Kisovcu pa je bil samo eden. Cel decembrski čas nas je na skrivaj opazoval, spremljal in  nato povabil, da ga obiščemo na njegovem domu.
Radovedni Cicibančki smo ga poiskali in dobili res lepa darila.
Zaželeli smo si, da bi se leta, ki je pred nami, spominjali po samih lepih in nepozabnih trenutkih.
Jesenski dnevi v Cicibanu

Jesenski dnevi v Cicibanu

Veter piha, listje pada, že drevesa gola so …
V Cicibanu se je dogajalo marsikaj zanimivega. Opazovali smo spreminjanje narave, slikali jesenske motive, prepevali ob spremljavi kitare, se veliko igrali na našem igrišču …
Otroci so uživali v predstavi na prostem, kjer jih je ježek pogostil s sočnimi jabolki. V času lepega vremena smo raziskovali bližnjo in širšo okolico vrtca. Obiskal nas je terapevtski kuža Arči, katerega so se otroci zelo razveselili.
Malo večji cicibani so obiskali pravljično urico v knjižnici Kisovec, ob sredah pa pridno telovadijo v šolski telovadnici.
S Tradicionalnim slovenskim zajtrkom smo obeležili dan slovenske hrane.
Mali in veliki Cicibani
CICIBANI SMO SPET V VRTCU, skupina Magde in Mateja

CICIBANI SMO SPET V VRTCU, skupina Magde in Mateja

V septembru smo že marsikaj spoznali in doživeli.  Uživamo v igri in ustvarjanju, zabavamo se v telovadnici in na našem prekrasnem igrišču. Radi odkrivamo gozdne skrivnosti ter se podamo na izlet. V Cicibanu je prijetno in zabavno. Postali smo pravi prijatelji.